| Product name | RS485 to fiber optic converter |
|---|---|
| video | 8 saluran, video analog |
| Data | 1ch, RS485 format |
| Panjang gelombang | 1310nm/1550nm |
| Voltage | 5V |
| Output Power | -8~3dBm |
|---|---|
| Product Category | Video Digital Optical Converter |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Optical Interface | FC Standard, ST/SC Optional |
| Video Compatible Systems | NTSC/PAL/SECAM |
| Storage Temperature | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Output Power | -8~3dBm |
| Data Protocol | RS485 |
| Dimension-Standalone | 179mm ×128.5mm ×28.5mm |
| Channel Quantity (Data) | 1ch, from control center to camera |
| Output Power | -8~3dBm |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Product Name | 4-Channel Standard Definition Analog BNC to Fiber with RS485 20KM Video Optical Converter |
| Video Compatible Systems | NTSC/PAL/SECAM |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Product name | BNC video fiber media converter |
|---|---|
| Fiber | FC port |
| Video | 2ch, analog, BNC port |
| Distance | 20Km, single mode |
| Dimension | 120mm*105mm*28mm |
| Product name | Fiber optic video transmitter receiver |
|---|---|
| Channel | 2 port |
| Video format | 1080P, AHD CVI TVI |
| Color | Black |
| Size | 12cm*10.5cm*2.8cm |
| Product name | Video digital optical converter |
|---|---|
| Fiber port | FC connector |
| Distance | 5km, multimode fiber |
| Data | RS485, 1ch |
| Bandwidth | 0~300kbps |
| Nama produk | Konverter optik digital video analog |
|---|---|
| Fiber | FC port |
| Video | 8ch, BNC interface |
| Voltage | DC input 5V or 12V |
| Compatible | NTSC/PAL/SECAM |
| Nama Produk | pemancar dan penerima video optik |
|---|---|
| Serat | FC, ST SC opsional |
| kasus | Tipe rak 1U |
| dimensi | 485(P)*237(L)*45(T) mm |
| Berat | 2,24kg/potong (Berat Bersih) |
| Nama | Konverter Video ke Serat |
|---|---|
| Saluran | 16 saluran |
| Format video | AHD/CVI/TVI, 1080P |
| Kompatibilitas | Format analog/NTSC/PAL/SECAM |
| Input daya | Masukan AC |